Powierz Panu swoją drogę. Zaufaj Mu, a On sam będzie działał

Dziś gościmy w naszej wspólnocie parafialnej O. Krzysztofa Stachowiaka Misjonarza św. Rodziny MSF. Pracuje on na placówce misyjnej w Papui Nowej Gwinei. Na każdej Mszy św. głosi Słowo Boże i zbiera ofiary na potrzeby misji.

- Dostałem parafię 18 grudnia, za chwilę Boże Narodzenie, nikogo nie znam i ta wigilia można by powiedzieć na zasadzie opłatek z kotem. Ale święta, psioczyłem po co tutaj jestem i łzy, i tak dalej! To takie przeżycia wewnętrzne, tak właśnie było 18 grudnia 2005 jak przejąłem parafię – mówił ks. Krzysztof w 2011 r.

Dzięki Tobie Boże
Dzięki Tobie Maryjo
Błogosław Tym, których spotkałem
Mamie daj życie wieczne
Błogosław Bratu z rodziną, Memu Ojcu
Boże błogosław wszystkim

(ks. Krzysztof Stachowiak )

W środku ks. Bogdan Cofalik MSF opiekuje się Parafią Maryi Wspomożycielki Wiernych w Północnej części Papui Nowej Gwinei - Goroka. Poza pracą duszpasterską prowadzi 2 siłownie dla podnoszących ciężary i uprawiających kulturystykę W ten sposób trzyma wielu młodych ludzi z ulic i nadaje im sens życia.

I KOMUNIA ŚWIĘTA 2019

5 maja 2019r. będziemy obchodzić Uroczystość