VIII Tygodnia Wychowania w Polsce

W poszukiwaniu drogi

Tematyka tegorocznego Tygodnia Wychowania, któremu tym razem towarzyszy motto W poszukiwaniu drogi, nawiązuje do XV Zgromadzenia Zwyczajnego Synodu Biskupów Młodzież, wiara i rozeznanie powołania, mającego się odbyć w Rzymie w październiku br. Materiały, które chcemy w tym roku zaproponować duszpasterzom, katechetom i wychowawcom związane są z problematyką rozeznawania powołania i towarzyszenia dzieciom i młodzieży w rozpoznawaniu drogi życia. Życzymy wszystkim owocnego przeżycia VIII Tygodnia Wychowania w Polsce. Wyruszmy razem w poszukiwaniu drogi.

Świadectwo działania miłosiernego Boga - historia Dobromira Makowskiego
Gość Rekolekcji dla młodzieży w Skalmierzycach 2018r. na rozpoczęcie wakacji pt.  "Kierunek jest znacznie ważniejszy od prędkości"

Naśladowanie miłości Boga jest trudne, ale jak najbardziej możliwe! Pokochaj drugą osobę widzialnie i z bliska! Dlaczego jest to tak ważne? Czy można kochać i nie okazywać miłości? Czy możliwa jest miłość z wyłączeniem obecności, ofiarności, czułości? Bóg pokochał nas tak bardzo, że sam stał się dla nas widzialny! O czym to świadczy? Ks. Marek Dziewiecki zna już odpowiedź.

I KOMUNIA ŚWIĘTA 2019

5 maja 2019r. będziemy obchodzić Uroczystość